روشن:
پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به ضیافت افطاری صمیمانه با رئیس جمهوری گفت: مدیران فوتبال ایران باید بدانند که فوتبال یک صنعت پول‌ساز است و باید در بخش آکادمی هم سرمایه‌گذاری شود.
کد خبر: ۱۰۴۲۴۰۰
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۹ 01 May 2022

 

 

به گزارش تابناک خراسان شمالی، حسن روشن در رابطه با ضیافت افطاری ورزشکاران با رئیس‌جمهوری، اظهار داشت: مراسم خیلی خوبی بود و بنده با ریئس‌جمهور درد و دل کردم که مورد توجه ایشان قرار گرفت. باتوجه به نام گذاری امسال که سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین است نباید فقط این تولید به پراید و پژو ختم شود و این موضوع باید در فوتبال هم انجام گیرد.

 

پیشکسوت فوتبال ادامه داد: فوتبال صنعت پول‌ساز است که این قضیه را مدیران ورزش و باشگاه‌ها در نظر نمی‌گیرند. در ایران اکثر مدیران باشگاه‌ها نمی‌دانند که اگر یک درصد از هزینه‌های اضافی را برای آکادمی خود در نظر بگیرند چقدر می‌تواند در آینده برای باشگاه سودآور باشد. به طور مثال پراید را نمی‌توانید بیرون از ایران یک ریال هم به فروش برسانید ولی بازیکن ایرانی باکیفیت در اروپا ۲ میلیون یورو به فروش می‌رسد.

 

وی تصریح کرد: در کل، مسائل خوبی مطرح شد و پیشکسوتان و ورزشکاران نیز مشکلات خودشان را مطرح کردند، به خصوص مسئله استخدام قهرمانان که باید دید در ادامه این نشست چه نتایجی درپی خواهد داشت.

 

در حاشیه این مراسم که با حضور سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان و اهالی ورزش برگزار شد، پیراهن شماره هشت تیم ملی فوتبال با توجه به علاقه ویژه رئیس جمهور به این شماره و تبرک به نام امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، به آیت الله سیدابراهیم رئیسی اهدا شد./ایرنا

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار