نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی بر مشخص شدن تکالیف دستگاه‌ها در شورای فرهنگ عمومی تأکید کرد و گفت: باید هرچه سریع‌تر دبیرخانه مستقل شورا تشکیل و مصوبات به جد پیگیری شود.
کد خبر: ۱۰۴۴۳۲۰
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۴ 12 May 2022

 

به گزارش تابناک خراسان شمالی، حجت‌الاسلام والمسلمین رضا نوری صبح پنج شنبه در شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی که در دفتر امام جمعه بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: در بحث اجرای مصوبات شورای فرهنگ عمومی بعضاً مشکل داشتیم و پیگیری‌ها ضعیف انجام می‌شد که امید داریم این نقص جبران شود.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی با اشاره به اینکه گاهی از جزیره‌ای کار کردن نهادهای فرهنگی سخن به میان می‌آید، گفت: این سخن قابل قبول نیست؛ چراکه مجموعه‌های فرهنگی کار یکدیگر را تکمیل می‌کنند و کنار هم مکمل هستند؛ اما در بخش‌هایی که ممکن است تداخل ایجاد شود، شورای فرهنگ عمومی می‌تواند ورود کرده و مسئله را حل کند.

 

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی بر تقسیم وظایف شورا و مشخص شدن تکالیف دستگاه‌ها تأکید کرد و افزود: باید هرچه سریع‌تر دبیرخانه مستقل شورا تشکیل و مصوبات به جد پیگیری شود.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین نوری تدوین طرح جامع و کامل در بحث اعتبارات را از دیگر ضرورت‌های شورای فرهنگ عمومی نام برد و افزود: تشکیل کارگروه‌های تخصصی ذیل شورا هم باید در دستور کار باشد، هرچند این کارگروه قبلاً فعال بوده اما باید ساماندهی شوند.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی تعیین سخنگو، اتمام فصل‌نامه شورا تا پایان سال، تولید محتوای مناسب و پیگیری مصوبات سال ۱۴۰۰ را از دیگر مهم‌ترین مصوبات این جلسات نام برد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار