استاندار خراسان شمالی:
استاندار خراسان شمالی با اشاره به مصوب شدن ۱۲ هزار میلیارد تومان بودجه در سفر رئیس جمهور به استان، گفت: این مبلغ ۱۲ برابر بودجه یک سال خراسان شمالی است.
کد خبر: ۱۰۵۲۸۳۳
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۴ 26 June 2022

به گزارش تابناک خراسان شمالی، محمدرضا حسین نژاد در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: منظم ترین و بهترین برنامه ریزی صورت گرفته برای سفرهای استانی رئیس جمهور در خراسان شمالی به وقوع پیوست.

 

استاندار خراسان شمالی ادامه داد: جذب اعتبارات برای موضوعات مهمی همچون راه و بیمارستان راز و جرگلان، انتقال پساب و آب‌های مرزی و فاز دوم پتروشیمی از اهداف این سفر بود.

 

وی با اشاره به مصوب شدن ۱۲ هزار میلیارد تومان بودجه در این سفر، افزود: این مبلغ ۱۲ برابر بودجه یک سال خراسان شمالی است.

 

حسین نژاد گفت: هزار ساعت با کارشناسان حوزه رئیس جمهور در استان جلسات مختلفی جهت پیگیری مطالبات مردم استان برگزار شد که ماحصل آن مصوبات خوبی برای توسعه سریع‌تر استان شد.

 

استاندار خراسان شمالی با تاکید بر اینکه اجرایی شدن پروژه‌های مصوب سفر رئیس جمهور برنامه زمان بندی شده دارد، گفت: این برنامه در آینده نزدیک به رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

 

وی به موضوع ایجاد بازارچه‌های دائمی صنایع دستی که از تأکیدات رئیس جمهور بود اشاره کرد و افزود: برای این بازارچه دائمی باید نقاطی از استان همچون سالن و ایجاد غرفه برای متقاضیان در نظر بگیریم لذا زمان دقیق برای اجرای این پروژه مشخص نشده است.

 

حسین نژاد اطلاع رسانی درست و واقعی را لازمه کار مدیران دستگاه‌های اجرایی دانست و گفت: اطلاع رسانی واقعی باید به عنوان یک اصل مد نظر تمام مدیران دستگاه‌های اجرایی باشد زیرا با آمار درست می‌توانیم مسیر رشد را سرعت ببخشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار