نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی تاکید کرد
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: ایران در جریان مبارزه با تکفیری‌ها اقتدار خود را صادر کرد.
کد خبر: ۵۸۸۰۰۶
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵ 09 April 2018

آیت‌الله ابوالقاسم یعقوبی در دیدار با فرمانده و جمعی از کارکنان نیروی انتظامی استان، اظهار کرد: دشمنان ایران همگی دست‌به‌دست هم دادند تا مردم ما شاهد 40 سالگی انقلاب نباشند؛ اما با تدابیر باارزش رهبری و همت مردم و مسئولان انشاء الله مردم ما جشن 40 سالگی انقلاب را برگزار می‌کنند.

وی افزود: همه آحاد مردم و مسئولان، در همه حوزه‌ها باید همت کنند و پختگی خود را نشان دهند تا دوران پختگی و 40 سالگی ایران با موفقیت به ثمر بنشیند.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان شمالی خاطرنشان کرد: در سال 96 با مجاهدت‌ها و فداکاری مردان مرد مدافع حرم بهترین خبر که پیروزی جبهه مقاومت بر تکفیری‌هایی که از سوی مستکبران عالم حمایت می‌شدند را شنیدم که بهترین خبر بود.

رییس شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی تصریح کرد: جبهه مقاومت به همکاری جمهوری اسلامی ایران با اتحاد و همبستگی توانست جبهه کفر را تار و مار کند و نقشه شوم دشمنان را بر آب کند.

وی با اشاره به توطئه دشمنان در ایجاد جبهه تکفیر، ادامه داد: انقلاب اسلامی در مبارزه با جبهه تکفیری‌ها و داعشی ها، اقتدار خود را صادر کرد و نشان داد ایران نه‌تنها در داخل کشور بلکه در خارج از مرزها هم‌توان دفاع از اقتدار خود را دارد.

یعقوبی اظهار کرد: داستان شجاعت‌ها و ایثارگری‌های مدافعان حرم باید برای نوجوانان و جوانان بازگو شود و در تاریخ و کتب درسی ثبت شود تا رشادت جوانان مدافع حرم و پیروزی جبهه مقاومت بر استکبار جهانی و جبهه تکفیری‌ها ماندگار بماند.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار