معاون اقتصادی استاندار:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی در نخستین نشست سال جاری کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خطاب به مدیران عامل بانک های استان تاکید کرد: با هدف حل مشکلات فعالان حوزه اقتصاد و تولید باید ارتباط بانک ها با مرکز افزایش یابد.
کد خبر: ۵۸۸۳۶۰
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۳ 09 April 2018

به گزارش تابناک خراسان شمالی به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، مجید پورعیسی در این نشست اظهار داشت: هدف از ایجاد شعب بانکی در استان صرفا پرداخت تسهیلات نیست بلکه آنان باید در فعالیت های اقتصادی مشارکت داشته باشند.
موضوع بررسی تسهیلات و بدهی های بانکی مجموعه گردشگری هتل داریوش نخستین مصوبه کارگروه رفع موانع تولید در سال جاری بود که پورعیسی در این خصوص گفت: پرداخت بدهی این مجموعه از طریق تهاتر بین بانکی حل شود و در ادامه بانک سینا برای پرداخت تسهیلات به این مجموعه از محل منابع طرح توسعه پایدار اشتغال روستایی اقدام کند.
وی ادامه داد: هفته آینده نشستی در تهران با مدیرعامل بانک گردشگری و دیگر دست اندرکاران، مشکلات این مجموعه مطرح و راهکارهای عملیاتی اعلام شود و هم چنین در این نشست موضوع افزایش اختیارات شعبه استانی بانک گردشگری نیز بیان و مصوبه لازم اعلام شود.
پورعیسی افزود: گردشگری به عنوان دومین اولویت توسعه خراسان شمالی مطرح است بنابراین دستگاه اجرایی و بانک عامل ذی ربط باید ارتباطات خود را با مرکز ارتقا بخشند.
اعلام پیشنهاد تعهد همزمان بین بانکی با هدف پیشگیری از موانع در مسیر تولید و خدمات به شورای هماهنگی بانک ها از سوی استان از دیگر موضوعات این نشست بود که مقرر شد پیگیری های لازم از سوی متولیان امر انجام پذیرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار