در نخستین کارگروه رفع موانع تولید خراسان شمالی مطرح شد
پرداخت تسهیلات به هتل داریوش بجنورد از طرح توسعه پایدار اشتغال روستایی به عنوان نخستین مصوبه سال جاری در کارگروه رفع موانع تولید خراسان شمالی مطرح شد.
کد خبر: ۵۸۸۶۴۲
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳ 10 April 2018

مجید پورعیسی در نخستین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خراسان شمالی اظهار داشت: هدف از ایجاد شعب بانکی در استان صرفاً پرداخت تسهیلات نیست بلکه آنان باید در فعالیت‌های اقتصادی مشارکت داشته باشند.

موضوع بررسی تسهیلات و بدهی‌های بانکی مجموعه گردشگری هتل داریوش نخستین مصوبه کارگروه رفع موانع تولید در سال جاری بود که پورعیسی در این خصوص گفت: پرداخت بدهی این مجموعه از طریق تهاتر بین‌بانکی حل شود و در ادامه بانک سینا برای پرداخت تسهیلات به این مجموعه از محل منابع طرح توسعه پایدار اشتغال روستایی اقدام کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی ادامه داد: هفته آینده نشستی در تهران با مدیرعامل بانک گردشگری و دیگر دست‌اندرکاران، مشکلات این مجموعه مطرح و راهکارهای عملیاتی اعلام شود و هم‌چنین در این نشست موضوع افزایش اختیارات شعبه استانی بانک گردشگری نیز بیان و مصوبه لازم اعلام شود.

پورعیسی افزود: گردشگری به‌عنوان دومین اولویت توسعه خراسان شمالی مطرح است بنابراین دستگاه اجرایی و بانک عامل ذی‌ربط باید ارتباطات خود را با مرکز ارتقا بخشند.

اعلام پیشنهاد تعهد همزمان بین‌بانکی باهدف پیشگیری از موانع در مسیر تولید و خدمات به شورای هماهنگی بانک‌ها از سوی استان از دیگر موضوعات این نشست بود که مقرر شد پیگیری‌های لازم از سوی متولیان امر انجام پذیرد.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار