استاندار در دیدار نوروزی با نماینده ولی فقیه:
استاندار خراسان شمالی سه شنبه شب در دیدار نوروزی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد گفت: این استان بر اساس ارزیابی های کشوری سال گذشته در همه شاخصه های عملکردی حوزه اقتصادی رتبه تک رقمی کسب کرد و درواقع جزو ۱۰ استان اول قرار گرفت.
کد خبر: ۵۸۹۳۲۹
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷ 11 April 2018

به گزارش تابناک خراسان شمالی به نقل ازاداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدرضا صالحی در عین حال اذعان کرد: به دلیل ظلم مضاعف تاریخی و بی توجهی به توسعه متوازن این منطقه جغرافیایی هم در دوره طاغوت و هم پیش از شکل گیری این استان، هنوز با استان های برخوردار فاصله زیادی به لحاظ شاخص های توسعه داریم.
وی یادآور شد: پاییز ۹۶ نسبت به دوره مشابه سال ۹۵ خراسان شمالی موفق شد نرخ بیکاری را تا ۵ درصد کاهش دهد و بدین ترتیب به بالاترین رشد در کشور دست یافتیم و امیدواریم که این روند ادامه یابد.
استاندار در ادامه سخنان خود، سال ۱۳۹۶ را سالی خوب برای خراسان شمالی در حوزه ایجاد اشتغال توصیف کرد و افزود: این استان در رده بندی استان های با کمترین نرخ بیکاری، در جایگاه چهارم جای گرفت.
وی هم چنین با اشاره به تعدد ملاقات های مردمی خود طی سال گذشته و ۳ هفته سپری شده از سال جاری گفت: حضور در شهرستان ها و مناطق مختلف استان را امسال هم ادامه خواهیم داد؛ همچنان که سال گذشته ۸ سفر به راز و جرگلان داشتم و کمترین سفرهای شهرستانی ام نیز به فاروج بود که ۵ بار توفیق حضور در جمع مردم این شهرستان نصیبم شد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد نیز در این دیدار صمیمی از تلاش های استاندار، معاونان و مدیران زیرمجموعه برای پیشبرد امور جاری و برنامه های توسعه ای استان قدردانی کرد.
حجت الاسلام یعقوبی برگزاری ملاقات های مردمی استاندار در نمازهای جمعه شهرستان ها را اقدامی درخور و شایسته دانست و بر تداوم این برنامه ها در سال جاری تاکید کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار