مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک خراسان شمالی با اشاره به کاهش بودجه این سازمان در سال 97 گفت: شاهد روند بسیار کند در امور زیربنایی کاداستر هستیم و ازنظر ملزومات اداری زیرساخت‌ها نیز در وضعیت مطلوبی به سر نمی‌بریم.
کد خبر: ۵۹۰۱۴۴
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱ 13 April 2018

علی‌اصغر اسدی اظهار کرد: در سال 96 مبلغی بالغ‌بر 99 میلیارد ریال توسط دوایر ادارات ثبت‌اسناد و املاک استان برای دولت کسب درامد و به خزانه دولت واریزشده است.

مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک استان ادامه داد: با تلاش مجموعه همکاران و ارائه راهکارهای مناسب درآمدی برای سازمان، اداره کل موفق به نتایج مطلوب کسب درآمد برای خزانه و به سهم خود و سرعت بخشیدن به درآمدهای سازمانی شده است اما متأسفانه باوجود درامد زا بودن این سازمان، در لایحه بودجه پیشنهادی 1397 دولت، اعتبارات این سازمان نسبت به سال گذشته کاسته و درامد این سازمان حتی از منابع کاداستر نیز کاهش داده‌شده است و شاهد روند بسیار کند در امور زیربنایی کاداستر گردیده است و ازنظر ملزومات اداری زیرساخت‌ها نیز در وضعیت مطلوبی به سر نمی‌بریم.

وی افزود: آمار درآمدی نشان‌دهنده آن است که در سال گذشته این اداره کل نسبت به مدت مشابه خود در سال 95 رشد 22 درصدی داشته است و شاید بتوان گفت این اداره کل ازجمله ادارات موفق در ارائه طرح، برنامه و راهکار درآمدی برای استان بوده است.

اسدی اظهار امیدواری کرد: با حمایت مسئولین استانی و اختصاص منابع مالی مناسب و تلاش‌های مجموعه همکاران در سطح استان بتوانیم زحمات این عزیزان را جبران به اهداف تعیین‌شده از سوی سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور دست‌یابیم.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار