محمد رضا علی آبادی :
مدیر انجمن سینمای جوانان خراسان شمالی از راه اندازی سینما سیار در بخش های مرکزی، غلامان و راز و جرگلان خبرداد.
کد خبر: ۶۲۶۶۱۰
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹ 04 July 2018

به گزارش تابناک خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ محمد رضا علی آبادی با بیان این که اکران فیلم ها در سالن های در نظر گرفته شده توسط شورای فرهنگی شهرهای راز و جرگلان و غلامان انجام می شود، تصریح کرد: تجهیزات لازم برای اکران فیلم های به روز سینما،آماده و به زودی در این مناطق سینمای سیار با کیفیت بسیار بالا راه اندازی خواهد شد.

وی اظهار داشت: دستگاه پروژکتور حرفه ای و پرده دیتا برای اکران فیلم های به روز سینمایی در شهرستان راز و جرگلان و شهر غلامان،آماده و به منظور اکران فیلم در این شهرستان مستقر خواهد شد.

علی آّبادی، هدف از اجرای این طرح را بهره مندی جوانان و نوجوانان و علاقمندان شهرهای مرزی از سینمای روز ایران و توجه به هنر فاخر سینما در این شهرستان برشمرد.

وی همچنین اضافه کرد: تاکنون به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی و سازمان سینمایی کشور مجتمع های فرهنگی و هنری شهرستان های بجنورد، شیروان، اسفراین، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم به امکانات پخش فیلم مجهز شده اند که در حال حاظر فیلم های فاخر سینمایی کشور در این مجتمع ها برای علاقمندان اکران می شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: