علی قربانی :
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: 32 هزار میلیارد ریال از درآمدهای مالیات بر ارزش افزوده که به هدفمندی یارانه ها اختصاص داده شده بود به شهرداریها و دهیاریها بازگشت داده می شود.
کد خبر: ۶۲۶۹۵۴
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵ 05 July 2018

علی قربانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در ردیف بودجه 97، 32 هزار میلیارد ریال از درآمد مالیات بر ارزش افزوده شهرداری ها به هدفمندی یارانه ها اختصاص داده بودند که امروز با رای نمایندگان مجلس با بازگشت آن موافقت شد.
رئیس مجمع نمایندگان مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش مجلس برای بهبود وضعیت مردم تصریح کرد: نمایندگان مجلس، دولت را مکلف کردند تا اقشار آسیب پذیر جامعه را با توزیع کمک های غیرنقدی یاری کند.
نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان، گرمه، جاجرم و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی گفت: رویکرد ما این است علاوه بر دادن یارانه نقدی و کمک مستقیم به اقشار آسیب پذیر، کمک های غیرنقدی نیز به این قشر داده شود.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتبار مورد نیاز برای کمک های غیرنقدی باید توسط دولت اعلام شود اظهار داشت: مجلس آمادگی دارد هر طرح و لایحه در زمینه کمک به معیشت مردم و نیازمندان را به تصویب برساند.

منبع: ايرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار