سرپرست استانداری در همایش علمای شیعه و سنی:
سرپرست استانداری خراسان شمالی در همایش علمای شیعه و اهل سنت که در شهرستان مرزی راز و جرگلان برگزار شد، هرگونه اقدام تبعیض آمیز در حوزه تخصیص اعتبار و توسعه زیرساخت های شهرستان های استان را منتفی دانست و گفت: مصادیق واقعی وحدت را در همه امور اجرایی و سیاستگذاری پیاده می کنیم.
کد خبر: ۶۸۲۹۱۸
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰ 22 November 2018

به گزارش تابناک خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، مجید پورعیسی در این همایش که چهارشنبه در روستای مرزی و ترکمن نشین کلاته ابریشم در بخش جرگلان برگزار شد، خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت استراتژیک و وجود برخی کاستی ها و عقب ماندگی ها در رازوجرگلان، نگاه غالب مسئولان استان به این شهرستان نگاهی مبتنی بر ارتقای زیرساخت ها و توسعه هر چه بیشتر و سریع تر این منطقه است.
وی لزوم چلب مشارکت مردم در فرآیندهای منتج به سیاستگذاری و برنامه ریزی ها را مورد تاکید قرار داد و افزود: از اهالی منطقه نیز می خواهم در تعیین اولویت ها و ضرورت های توسعه ای و شناسایی و معرفی ظرفیت های موجود به مسئولان فعال تر باشند.
سرپرست استانداری خراسان شمالی هم چنین از برنامه ریزی برای بهره مندی هرچه بیشتر مردم شهرستان از تسهیلات ارزان قیمت دولتی با هماهنگی علمای منطقه خبر داد و گفت: دولت در حوزه زیرساختی به ویژه توسعه راه های مواصلاتی، تخصیص منابع آب و تسهیل روند سرمایه گذاری و توسعه امکانات درمانی در شهرستان رازوجرگلان طرح های زیادی در دست اجرا دارد.
پورعیسی با تبریک هفته وحدت به حاضران در همایش، رعایت عدالت در چینش نیروها و توزیع اعتبارات منطقه ای را به فرمانداران گوشزد کرد و گفت: آثار و برکات عملی وحدت و انسجام باید بیش از پیش برای مردم ملموس شود.
اقامه نماز وحدت، دیدار با خانواده شهید چاری محمدی در روستای قوری دره و بازدید از کارگاه تولید پوشاک در روستای توتلی سفلی از دیگر برنامه های سرپرست استانداری خراسان شمالی در این سفر بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار