راهپیمایی ضد اسرائیلی مردم بجنورد به روایت تصویر
مردم بجنورد در تظاهراتی اقدامات دژخیمانه رژیم اشغالگر قدس را محکوم کردند.
عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر هم استانی، باری دیگر، رأی اعتماد نمایندگان خانه ملت را کسب کرد و برای یک دوره دیگر در کابینه حضور خواهد داشت.
بایدها و نباید های سهم خواهی گروهها و جريانات سیاسی از رئیس جمهور روحانی
عباس قدرتی زوارم دانشجوی دکتری تخصصی :
سیاسی کاری ممنوع! / ابلاغ کمک های حدود ۴۰۰ میلیارد تومانی دولت برای زلزله زدگان
انتقاد استاندار از حاشیه سازی مدعیان کم کاری دولت در زلزله اخیر؛
مقام عالی دولت در خراسان شمالی در همایش تجلیل از امدادگران هلال احمر، با اشاره به ابلاغ کمک های اعتباری و تسهیلاتی مصوب دولت برای زلزله زدگان درمجموع به میزان حدود ۴۰۰ میلیارد تومان، افراد و گروه های منتقد را از حاشیه پردازی مداوم و نشر ادعاهای خلاف واقع پرهیز داد.
تقویت دولت الکترونیک نقش مهمی در توسعه استان خواهد داشت
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری؛
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی گفت:تقویت دولت الکترونیک نقش مهمی در توسعه استان خواهد داشت چون گام موثری در جهت خدمت بیشتر به مردم تلقی می شود.
رویکرد دولت تدبیر و امید تداوم در حفظ منابع طبیعی است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری؛
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی گفت:یکی از رویکرد های مهم دولت تدبیر و امید تداوم در حفظ منابع طبیعی است چرا که با حفظ منابع طبیعی می توانیم میراثی را برای آیندگان خود باقی بگذاریم.
اعتراض 40 نامزد شورای شهر بجنورد، جمعه شب در جلسه ای مشترک با هیئت اجرایی و هیئت نظارت انتخابات این شهرستان بررسی شد که البته در بررسی ها، تغییری در نتیجه انتخابات بجنورد انجام نشد.
ظهر روز گذشته 36 کاندیدای شورای اسلامی بجنورد با حضور در فرمانداری بجنورد با برشمردن 16 بند، اعتراض خود را به روند برگزاری انتخابات شورای شهر بجنورد به ثبت رساندند و اعلام کردند.
پس از پایان ماراتن انتخابات و تلاش یک هفته ای نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شهر و روستا، همچنین خلق حماسه حضور پرشور مردم پای صندوق های رای، منتخبان شوراهای شهرهای استان برای بزرگترین پارلمان شهری با انتخاب مردم معرفی شدند.
مجموعه تاریخی عمارت مفخم و آیینه خانه استان به واسطه زلزله شنبه شب بجنورد 50 درصد آسیب دید.
صفحه  از ۲۷