معاون هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: در سومین روز از جشنواره فیلم فجر استان، سه فیلم «لاتاری »، «کامیون» و «فیلشاه» در سینما گلشن بجنورد روی پرده می‌رود.
«اتاق تاریک»، «عرق سرد» و «تنگه ابو قریب» روی پرده می‌رود
همزمان با دومین روز از جشنواره فیلم فجر خراسان شمالی، چهار فیلم «دنیای کیف ها»، «اتاق تاریک»، «عرق سرد» و «تنگه ابو قریب» در سینما گلشن بجنورد روی پرده می‌رود.
از محل اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای اعتبار 2 میلیارد و 500 میلیون ریالی برای توسعه زیرساختی و زیربنایی حوزه های کتاب و کتابخوانی مصوب شده است.
بخشنامه ای برای رشته محل های گروه غیر پزشکی؛
طبق بخشنامه جدید، شهریه ثابت و متغیر رشته محل های گروه غیر پزشکی بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی در مناطق محروم تا 50 درصد کاهش پیدا می کند.
600 داوطلب کنکور سال 96 در مرحله نخست در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شدند که از این تعداد320 نفر بعد از انجام مصاحبه پذیرفته خواهند شد.
یادی از ایثار مجاهدان راه آزادی و امنیت و آرامش و پیشرفت
دیدار استاندار خراسان شمالی با خانواده پزشک شهید و کارمند جانباز؛
مگر می شود هفته دولت باشد، روز پزشک و کارمند را هم داشته باشیم و به یاد شهدا و ایثارگران کارمند و پزشک نبود؟ دیدارهای عصر جمعه استاندار خراسان شمالی هم با همین نیت و ترکیب انجام شد.
مجوز چهار آموزشگاه آزاد هنری در خراسان شمالی تمدید شد
حیدری :
مجوز چهار آموزشگاه آزاد هنری استان خراسان شمالی در شهرستان های بجنورد ، فاروج و جاجرم به مدت پنج سال از سوی دفتر آموزش و توسعه فعالیت های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تمدید شد.
مسئول جذب و پذیرش حوزه علمیه استان خبر داد:
از سال تحصیلی جدید پذیرش طلاب خواهر در سطح سه حوزه علمیه استان انجام می شود.
شهریه دانشجویان تازه وارد دانشگاه آزاد شیروان 10 درصد افزایش پیدا می کند.
برنامه های هفته جهانی مسجد، در کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اعلام شد.
صفحه  از ۹۹