کشف بیش از ۳۳ هزار لیتر روغن موتور احتکار شده در خراسان شمالی

رئیس امنیت اقتصادی خراسان شمالی از کشف ۳۳ هزار و ۶۶۰ لیتر روغن موتور احتکار شده در بجنورد خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۱۷۵۵
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۲ 19 June 2024

به گزارش تابناک خراسان شمالی، سرهنگ تقی توئی اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر احتکار روغن موتور یک واحد مسکونی در حاشیه شهر بجنورد، بلافاصله رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان با همکاری نماینده اداره کل صمت استان به محل مورد نظر اعزام و اقدام به بازرسی از آن مکان کردند، افزود: در همین رابطه ۳۳ هزار و ۶۶۰ لیتر روغن موتور که به صورت احتکار شده در آن مکان نگهداری شده بود کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ارزش این مقدار روغن موتور سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و اقدامات قضائی و قانونی در حال پیگیری است.

کشف کالای قاچاق ۱۷ میلیاردی توسط پلیس خراسان شمالی
جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی نیز از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش ۱۷ میلیارد ریال توسط کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان خبر داد.

سرهنگ محمد غلامی بیان کرد: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان در روند انجام اقدامات اطلاعاتی خود دریافتند که دو دستگاه اتوبوس که از مسیر شاهرود- میامی در حال تردد بودند حامل مقادیر زیادی کالای قاچاق هستند که بلافاصله با هماهنگی لازم هر دو اتوبوس متوقف و مورد بازرسی قرار گرفتند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی خراسان شمالی، وی با اشاره به اینکه در بازرسی از این اتوبوس‌ها تعداد ۱۰ دستگاه گوشی تلفن همراه با مارک آیفون، ۱۷۲ هزار نخ انواع سیگار قاچاق و تعداد ۱۸ هزار عدد انواع داروی قاچاق کشف شد، افزود: ارزش این تعداد کالای قاچاق ۱۷ میلیارد ریال برآورد شده است.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی، با بیان اینکه در این رابطه ۲ نفر دستگیر و بعد از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق تماس با ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار